Ženšen pravý TaiwanTCM mladý, plátky

3-letý ženšen, sušený kořen červený

Výrobce: TaiwanTCM

8,50 Kč/g
Min. množství: 100 g

Ženšen pravý TaiwanTCM MLADÝ je vysoce kvalitní nedospělý (mladý) ženšen. I při relativně nízké ceně je hladina jeho obsahových látek taková, jakou lze očekávat od kvalitního ženšenu tohoto věku. Kvalita ženšenu TaiwanTCM MLADÝ je zaručena testováním podle norem Tchaj-wanu, jediné země světa s nepřerušenou tradicí Tradiční čínské medicíny.

Ženšen pravý TaiwanTCM MLADÝ je:

  • tříletý – nejnižší věková kategorie ženšenu, kterou má smysl užívat
  • upravený jako "ženšen červený" (ginseng radix rubra), tedy pařením a sušením
  • plátkovaný příčně na osu kořene (celý kořen TaiwanTCM MLADÝ zde)
  • navažovaný v množství podle přání zákazníka

Ženšen pravý TaiwanTCM MLADÝ je ženšen, který byl sklizen před dosažením dospělosti. Je výrazně levnější než kvalitní dospělý (6-letý) ženšen a hodí se hlavně k přípravě ženšenových nápojů, jídel a též k vyvolání běžných povzbudivých účinků při denním užívání. Pro dospělý, plně vyzrálý ženšen doporučujeme ženšen pravý TaiwanTCM LIANG. Kvůli složitosti komplexu účinných látek ženšenu nelze přesně určit jak a v jaké dávce ženšen u konkrétní osoby zabere. Pokud s užíváním ženšenu pravého zatím nemáte zkušenosti, musíte se nejdříve prakticky seznámit s jeho účinky a získat cit pro správné dávkování. K seznámení se ženšenem použijte prosím návod na stránce o dávkovaní ženšenu. Zvýšenou dávkou mladého ženšenu (zhruba 3násobným množstvím) lze imitovat 6letý ženšen TaiwanTCM LIANG. Pro ženšen je v ČR stanovena maximální doporučená denní dávka 2 gramy.

Laboratorní zkoušky a certifikace:

Certifikát o zdravotní bezpečnosti SZÚ pro Ženšen pravý TaiwanTCM mladý

Zkušební protokol SZÚ č. 184-2017/11

Ženšen - vlastnosti, účinky, užívání

 

Vážení zákazníci, od 4. do 26.července jsem na dovolené.

O vaše objednávky se v mé nepřítomnosti postará jednou týdně brigádnice Iva. Pro vaše dotazy prosím využívejte emailovou adresu: info@ariadne.cz. S přátelským pozdravem Stanislava Šindelářová