kniha: O ženšenu

Původ ženšenu, jeho využití a dávkování

76,00 Kč/ks
Min. množství: 1 ks

Rozhodně si přečtěte tuto malou knížku dříve, než se farmaceutickým firmám povede zařadit ji na index zakázané literatury. Britský vědec Stephen Fulder PhD zde podává nepodjatá vysvětlení tradičních poznatků i současných vědeckých výsledků o účinnosti ženšenu a poskytuje užitečné rady a návody pro jeho správné užíváni.

O knize: "O ženšenu" (oficiální informace)

Tradiční medicína využívá ženšen již tisíce let. Západní civilizace jej však pro své léčivé a omlazující schopnosti docenila teprve nedávno. Je vědeckými výzkumy dokázáno, že tato jedinečná bylina dokáže bezpečně a přirozenou cestou dodat člověku energii a vitalitu, napomáhá překonat stres a posiluje imunitu organismu. V knize O ženšenu jsou jasně a stručně vysvětleny všechny výhody této byliny. Najdete v ní odpovědi na otázky týkající se účinnosti a praktického využití ženšenu, aby byl pro vaše zdraví co nejprospěšnější. Informace obsažené v této knize jsou podloženy vědeckými výzkumy a profesionálními i osobními zkušenostmi autora knihy.

Obsah a ukázka textu:

Úvod

Všelék nebo životabudič

Ženšen, energie a vitalita

Jak zvýšit účinnost ženšenu

Ženšen a stres

Mladé tělo, mladá mysl

Mýty, legendy a historie ženšenu

Koupě a použití ženšenu

Závěr

Slovníček

Ukázka:

Cítíte se unaveni? Jste ve stresu? Chybí vám čas a energie? Pokud ano, pak nejste sami. Většina lidí dnes prochází obdobím zvýšeného napětí nebo naprostého vyčerpání ve snaze zorganizovat a zvládnout všechny své závazky, včetně rodiny, zaměstnání a odpočinku. Snaha zkombinovat a sloučit všechny složky života ve stále složitějším světě je příčinou stresu a vypětí, které způsobují zdravotní problémy a potíže. Musíme si přiznat, že na Západě stres dosáhl epidemických rozměrů. Je příčinou oslabení organizmu a mnoha chronických a dlouhodobých problémů.

A právě kvůli těmto zdravotním potížím bychom se měli vrátit k lékům na přírodní bázi. Tyto léky se výborně hodí ke každodennímu použití, kde nejsme skutečně nemocní, ale ani se necítíme úplně zdraví. Jedná -li se především o únavu a stres, jeden lék vystupuje z řady, a to ženšen. Ženšen je natolik účinný, že někdy bývá označován "všemocný kořen" ...

Originál: All About Ginseng
Překlad: Hana Nováková
Druh vazby: Paperback
Počet stran: 96
Rozměr: 144 x 101 mm
Vydáno: 2002
ISBN: 80-7205-895-9
EAN: 9788072058952

O autorovi: Stephen  Fulder, PhD.

Doktor Stephen Fulder je zároveň vědcem, výzkumníkem i úspěšným autorem. Titulu magistra dosáhl na univerzitě v Oxfordua na National Institute for Medical Research v Londýně byl jmenován doktorem filozofie. Doktor Fulder se do výzkumu léčivých rostlin a alternativních léčebných metod zapojil před více než dvaceti lety a momentálně pracuje jako poradce v oblasti soukromého výzkumu.