Lesklokorková pleťová maska Poreishi, 5 aplikací

Maska na obličej s obsahem výtažku z lesklokorky

Výrobce: Poreishi

618,00 Kč/bal.
Min. množství: 1 bal.

Lesklokorková pleťová maska Poreishi je maska na obličej bohatá na výtažky z lesklokorky a dalších léčivých rostlin. Vyrobeno na Tchaj-wanu. Použitá lesklokorka lesklá byla vypěstovaná a zpracovaná na Tchaj-wanu.

Balení obsahuje 5 ks pleťových masek. Každá maska je balená samostatně ve vakuovaném, neprodyšném ochranném sáčku pro samostatnou aplikaci.

Výtažky hub a rostlin:  lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), smldninec chlupatý (Dioscorea villosa), aloe vera (Aloe Vera Barbadensis), okurka (Cucumis sativus), tolice setá (Medicago sativa), pupečník asijský (Centella asiatica), amonná sůl z kořenu lékořice čínské (Ammonium glycyrrhizinate).

Další obsažené látky: kyselina hyaluronová (Hyaluronic acid), hyaluronan (Sodium hyaluronate), butylenglykol (Butylene glycol), glycerol (Glycerin), kyselina gamma-polyglutamová (Gamma Polyglutamate acid), deriváty polyethypenglykolu z hydrogenovaného ricinovové oleje (PEG-40 Hydrogenated castor oil),  hydroxypropyl celulóza (Hydroxypropylcellulose), metylparaben (Methylparaben), xanthanová guma (Xanthan gum), Polyakrylová kyselina (Carbomer).

Nevystavujte vysokým teplotám, skladujte na suchém místě, mimo dosah dětí.

Způsob použití

1. Masku z ochranného sáčku vyberete až bezprostředně před aplikací. Ochranný sáček rozstřihněte nebo roztrhněte na vyznačeném místě a opatrně vyndejte masku ze sáčku. Maska je velmi bohatě napuštěná.

lesklokorková maska použití krok 1
Lesklokorková pleťová maska - v obalu
lesklokorková maska použití krok 2
Lesklokorková pleťová maska - složená
lesklokorková maska použití krok 3
Lesklokorková pleťová maska - rozložená

2. Maska je vybavená podpůrní fólii pro snadnější manipulaci. Aplikujte masku na obličej spolu s touto fólií. Následně fólii sundejte a dotvarujte masku, aby co nejlépe přilnula k pokožce.

lesklokorková maska použití krok 4
Lesklokorková pleťová maska - s ochrannou fólii
lesklokorková maska použití krok 5
Lesklokorková pleťová maska - aplikace

3. Nechte působit minimálně 15 minut.

4. Poté masku sejměte a obličej umyjte vlažnou vodou. Můžete použít mycí žínku. Nakonec tonizujte obličej pleťovou a použijte svůj běžný denní nebo noční krém.

Lesklokorka - vlastnosti, účinky, užívání