Lesklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x, 150 kapslí

6-měsíční plodnice koncentrát 5x silnější

Výrobce: TaiwanTCM

3 987,00 Kč/bal.
Min. množství: 1 bal.

Lesklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x je 5krát koncentrovaný práškový extrakt lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) velmi vysoké kvality. Připravuje se extrakcí vybraných částí přírodních plodnic pocházejících z čistého horského prostředí středního Tchaj-wanu.

  • práškový koncentrát (500%) z vysoce kvalitních plodnic
  • 150 kapslí à 420 mg

Obsahem účinných látek odpovídá 1g práškového extraktu 5g sušené plodnice Lesklokorky lesklé TaiwanTCM.

Neobsahuje umělé přísady ani konzervační látky. Chuť prášku je přirozeně hořká, později nasládlá. Kapsle jsou želatinové. Hmotnost kapsle 420mg +/-5%. Receptura a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pro kvalitu výrobku je klíčové místo a způsob pěstění plodnic. Čistota prostředí je u hub zvláště důležitá. Mnohé studie ukázaly schopnost hub i v relativně čistém prostředí akumulovat množství těžkých kovů a radionuklidů mnohonásobně převyšující jejich koncentraci v prostředí. Střední Tchaj-wan, kde se lesklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x pěstuje, je rozsáhlou oblastí velehor tyčících se do více než 4000m n.m. s minimální koncentrací nečistot v prostředí.

Dalším problémem houbového materiálu bývá genetická degenerace, jíž houby při pěstování postupně podléhají a která vede ke snižování jejich účinnosti. Zabránit tomu lze chemickou a genetickou kontrolou houbového materiálu. V této oblasti má Tchaj-wan opět nespornou výhodu – není náhoda že genom lesklokorky lesklé byl poprvé rozluštěn právě na Tchaj-wanu.

Plodnice lesklokorky lesklé jsou tuhé a konzumovat je lze pouze po zpracování. Lesklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x má formu prášku uzavřeného v kapslích, z nichž každá obsahem odpovídá pětinásobnému množství práškované plodnice. Kapsle se užívají přímo a zapíjejí se vlažnou vodou. Prášek lze ale konzumovat i bez kapslí. Dělá se to tak, že kapsli otevřeme, prášek vysypeme do sklenice vlažné vody a rozmícháme lžičkou. Získáme tak zdravý nápoj, jehož hořkost se podobá hořkosti kávy.

Výrobek Leklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x je koncentrát 5x silnější než nekoncentrovaná práškovaná plodnice lesklokorka lesklá TaiwanTCM. Dávkování je podobné, ale rozdíl je v použití: Nekoncentrovaná plodnice se používá hlavně k prevenci <cenzurováno>, zatímco koncentrát FORTE 5x se používá hlavně u osob trpících nebo majících zvýšené riziko výskytu <cenzurováno>

Přípravek se užívá 3x denně v množství 1-3 kapsle nalačno, zapít vlažnou vodou (nebo prášek rozpustit ve vlažné vodě). TČM doporučuje po požití krátké zahřívací cvičení. I v nižších dávkách má však tento výrobek velkou sílu – 1 kapsle odpovídá 5 kapslím nekoncentrované práškované plodnice.

Laboratorní zkoušky a certifikáty

Certifikát o zdravotní bezpečnosti SZÚ pro Lesklokorka lesklá TaiwanTCM Forte 5x

Zkušební protokol SZÚ č. 184-2017/11

Lesklokorka - vlastnosti, účinky, užívání

 

Vážení zákazníci, od 4. do 26.července jsem na dovolené.

O vaše objednávky se v mé nepřítomnosti postará jednou týdně brigádnice Iva. Pro vaše dotazy prosím využívejte emailovou adresu: info@ariadne.cz. S přátelským pozdravem Stanislava Šindelářová