Lesklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE, volná

6-měsíční plodnice koncentrát 5x silnější

Výrobce: TaiwanTCM

3 595,00 Kč/bal.
Min. množství: 1 bal.

Lesklokorka lesklá TaiwanTCM FORTE 5x je 5krát koncentrovaný práškový extrakt lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) velmi vysoké kvality. Připravuje se extrakcí vybraných částí přírodních plodnic pocházejících z čistého horského prostředí středního Tchaj-wanu.

  • práškový koncentrát z vysoce kvalitních plodnic
  • volný prášek
  • 63 gramů / balení

Obsahem účinných látek odpovídá 1g práškového extraktu 5g sušené plodnice Lesklokorky lesklé TaiwanTCM.

Neobsahuje umělé přísady ani konzervační látky. Chuť prášku je přirozeně hořká, později nasládlá. Receptura a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pro kvalitu výrobku je klíčové místo a způsob pěstění plodnic. Čistota prostředí je u hub zvláště důležitá. Mnohé studie ukázaly schopnost hub i v relativně čistém prostředí akumulovat množství těžkých kovů a radionuklidů mnohonásobně převyšující jejich koncentraci v prostředí. Střední Tchaj-wan, kde se tato lesklokorka pěstuje, je rozsáhlou oblastí velehor tyčících se do více než 4000m n.m. s minimální koncentrací nečistot v prostředí.

Dalším problémem houbového materiálu bývá genetická degenerace, jíž houby při pěstování postupně podléhají a která vede ke snižování jejich účinnosti. Zabránit tomu lze chemickou a genetickou kontrolou houbového materiálu. V této oblasti má Tchaj-wan opět nespornou výhodu – není náhoda že genom lesklokorky lesklé byl poprvé rozluštěn právě na Tchaj-wanu.

Lesklokorka - vlastnosti, účinky, užívání