Lesklokorka lesklá TaiwanTCM, 180 kapslí

6-měsíční plodnice rozemletá

Výrobce: TaiwanTCM

1 487,00 Kč/bal.
Min. množství: 1 bal.

Lesklokorka lesklá TaiwanTCM je sušená práškovaná plodnice lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) odpovídající nejpřísnějším normám TČM. Prášek se připravuje mletím a speciální úpravou vybraných částí přírodních plodnic pocházejících z čistého horského prostředí středního Tchaj-wanu.

  • rozemletá vysoce kvalitní plodnice 100%
  • 180 kapslí à 420 mg

Neobsahuje umělé přísady ani konzervační látky. Chuť prášku je přirozeně hořká, později nasládlá. Kapsle jsou želatinové. Hmotnost kapsle 420mg +/-5%. Receptura a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pro kvalitu výrobku je klíčové místo a způsob pěstění plodnic. Čistota prostředí je u hub zvláště důležitá. Mnohé studie ukázaly schopnost hub i v relativně čistém prostředí akumulovat množství těžkých kovů a radionuklidů mnohonásobně převyšující jejich koncentraci v prostředí. Střední Tchaj-wan, kde se lesklokorka lesklá TaiwanTCM pěstuje, je rozsáhlou oblastí velehor tyčících se do více než 4000m n.m. s minimální koncentrací nečistot v prostředí.

Dalším problémem houbového materiálu bývá genetická degenerace, jíž houby při pěstování postupně podléhají a která vede ke snižování účinnosti. Zabránit tomu lze chemickou a genetickou kontrolou houbového materiálu. V této oblasti má Tchaj-wan opět nespornou výhodu – není náhoda, že genom lesklokorky lesklé byl poprvé rozluštěn právě na Tchaj-wanu.

Plodnice lesklokorky lesklé jsou tuhé. Konzumovat je lze pouze v práškové, tekuté, nebo tabletové formě. Tekutá forma zahrnuje čaj a extrakt. Lesklokorka lesklá Taiwan TCM je k dispozici ve formě prášku uzavřeného v kapslích. Ty se užívají přímo a zapíjejí se vlažnou vodou. Prášek lze ale konzumovat i bez kapslí – jeho hořká chuť je příjemná, pokud si na ni zvykneme. Dělá se to tak, že kapsli otevřeme, prášek vysypeme do sklenice vlažné vody a rozmícháme lžičkou. Získáme zdravý nápoj, jehož hořkost se podobá hořkosti kávy.

Běžné dávkování 3x denně 1-3 kapsle nalačno, zapít vlažnou vodou (nebo prášek rozpustit ve vlažné vodě). TČM doporučuje po požití krátké zahřívací cvičení. I v nižších dávkách má však lesklokorka lesklá TaiwanTCM výrazné účinky. Při preventivním dávkování 1 kapsle / den nám jedno balení vydrží na půl roku.

Laboratorní zkoušky a certifikáty:

Certifikát o zdravotní bezpečnosti SZÚ pro Lesklokorka lesklá TaiwanTCM

Zkušební protokol SZÚ č. 184-2017/11

Lesklokorka - vlastnosti, účinky, užívání

 

Vážení zákazníci, od 4. do 26.července jsem na dovolené.

O vaše objednávky se v mé nepřítomnosti postará jednou týdně brigádnice Iva. Pro vaše dotazy prosím využívejte emailovou adresu: info@ariadne.cz. S přátelským pozdravem Stanislava Šindelářová