Outkovka pestrá TaiwanTCM Forte 5x

6-měsíční plodnice koncentrát 5x silnější

Výrobce: TaiwanTCM

5 390,00 Kč/bal.
Min. množství: 1 bal.

Outkovka pestrá TaiwanTCM FORTE 5x je 5krát koncentrovaný práškový extrakt outkovky velmi vysoké kvality. Připravuje se extrakcí vybraných částí přírodních plodnic outkovky pestré, pocházejících z horského prostředí středního Tchaj-wanu.

Z hlediska obsahových látek odpovídá 1g práškového extraktu 5g sušené plodnice.

Neobsahuje umělé přísady ani konzervační látky. Chuť prášku je příjemně nasládlá. Kapsle jsou  želatinové. Hmotnost kapsle: 420mg +/-5%. Receptura a materiál: SunGertain BIO-RD, Taiwan

Pro kvalitu výrobku je klíčové místo a způsob pěstování plodnic. Čistota prostředí je u hub zvláště důležitá. Houby mají schopnost i v relativně čistém prostředí akumulovat těžké kovy a radionuklidy v koncentracích mnohonásobně převyšujících jejich koncentraci v prostředí. Dalším problémem houbového materiálu bývá genetická degenerace, které houby při pěstování postupně podléhají. Tomu lze bránit chemickou a genetickou kontrolou houbového materiálu.

Plodnice outkovky pestré jsou tuhé a k využití se práškují a dále zpracovávají. Outkovka pestrá TaiwanTCM FORTE 5x má formu prášku uzavřeného v kapslích. Tento prášek z hlediska obsahových látek odpovídá pětinásobnému množství sušené plodnice. Kapsle se užívají přímo a zapíjejí se vlažnou vodou. Prášek lze ale konzumovat i samostatně (neuzavřený v kapslích). Dělá se to tak, že kapsli otevřeme, prášek vysypeme do sklenice vlažné vody a lžičkou rozmícháme.

Outkovka pestrá TaiwanTCM FORTE 5x se užívá 3x denně v množství 1-3 kapsle nalačno, zapít vlažnou vodou (nebo prášek rozpustit ve vlažné vodě). TČM doporučuje po požití krátké zahřívací cvičení. Outkovku pestrou TaiwanTCM FORTE 5x lze užívat s společně jinými houbami, například s lesklokorkou lesklou TaiwanTCM FORTE 5x.

Laboratorní zkoušky a certifikáty

Zkušební protokol SZÚ č. 184-2017/11

Outkovka - vlastnosti, účinky, užívání