Vše o nákupu

O nás - kdo jsme?

V obchodě Ariadne klademe důraz na to, abychom ke koupi nabízeli pouze zboží, pro které se bude zákazník mít důvod sem vracet – tj. čerstvé byliny v patřičné kvalitě za výhodnou cenu. Nesnažíme se uspět v soutěži o nejlevnější zboží, snažíme být první v tom, abychom Vám za jednotkovou utracenou částku poskytli maximální hodnotu. (Pokud nevěříte, zkuste si srovnat vedle sebe kustovnici od nás s kustovnicí z nejbližšího supermarketu...)

Přehled kontaktů a dalších informací o nás naleznete zde.

Vynucená cenzura informací o zdravotních účincích

Na těchto stránkách bohužel nenajdete žádné konkrétní informace o jejich zdravotních účincích léčivých rostlin a hub. Za to se omlouváme, důvodem jsou směrnice a nařízení EU, které regulují prodej potravin a doplňků stravy (více zde).

Volba množství u navažovaného zboží

U navažovaných adaptogenů je stanovené minimální množství gramů pro jednotlivé adaptogeny. Horní omezení dodávky neexistuje, pro objednávky větší než běžné může dojít k prodloužení dodací lhůty (nehromadíme zásoby, máme vše čerstvé). Vážíme s přesností na 1 gram. U celých kořenů bude váha (a cena) po dohodě zaokrouhlena na celé kusy (max. +10 gramů). Všechno je kvalitně a čistě zabaleno.

Speciálních požadavky při objednávce

V případě, že máte zvláštní požadavky, nebo sdělení, uveďte je do připraveného políčka v posledním kroku objednávky. Pokusíme se maximálně vyhovět.

Platba

Pro zaplacení lze zvolit z následujících možností:

  • Dobírka – platba při doručení zboží formou dobírky
  • Převod na bankovní účet – platba trvá obvykle 1, maximálně 3 dny
  • * PayPal – online platební systém, platba proběhne okamžitě
  • * Převod bitcoinů – online platební systém, platba proběhne okamžitě
  • Platba od zaměstnavatele – pouze po předchozí dohodě (bonusový program pro zaměstnance)

Ke každému nákupu pokaždé obdržíte zjednodušený daňový doklad o zaplacení.

* Vážení zákazníci, s platností od 1. března 2017 jsme kvůli legislativě o elektronické evidenci tržeb (EET) přerušili používání platebních metod PayPal a Bitcoin. Odmítáme nechat si vnutit další zbytečně utrácené náklady, zbytečně zkomplikovat naší pracovní dobu a náplň a zbytečně nést rizika za nejasnosti s touto legislativou spojená. V neposlední řadě také nesouhlasíme s principem centralizované kontroly občanů ze strany státu a jeho šikanou poctivých obchodů. Doufáme, že naše rozhodnutí pochopíte, omlouváme se za způsobené nepohodlí.

Doručení zboží a ceny za přepravu

Pro doručení lze zvolit buďto zaslání na zadanou adresu, nebo převzetí na jednom z výdejních míst. Přepravné je vypočteno při registraci objednávky podle vybraného způsobu doručení a platby. Aktuální seznam a ceník způsobů doručení a přehled výdejních míst je k nahlédnutí zde. Zásilky běžně odesíláme do 1-3 pracovních dnů od připsání platby na některý z našich účtů v případě platby předem, nebo od zaregistrování objednávky v případě platbou na dobírku.

Ještě něco?

Pokud máte dotazy zeptejte se nás.