Ženšen pravý TaiwanTCM CHEN`20, plátky

6-letý ženšen, sušený kořen červený


55,40 Kč/g
Další obrázky
Ženšen pravý TaiwanTCM CHEN`20, plátky 1 Ženšen pravý TaiwanTCM CHEN`20, plátky 2 Ženšen pravý TaiwanTCM CHEN`20, plátky 3
Min. množství:
30 g
Výrobce:
TaiwanTCM
TaiwanTCM

Ženšeny jakostní třídy CHEN patří mezi nejkvalitnější ženšeny. Jako všechny ženšeny TaiwanTCM jsou testovány podle norem Tchaj-wanské TČM. Navíc je pěstování a zpracování každého kořenu této jakostní řady garantováno osobně prof. Chieh-Fu Chenem (pozn.: univerzitní profesor, víc než 15 let prezident národního Tchaj-vanského institutu TČM, výzkumník zaměřený na ženšen, propagátor vědeckých přístupů v TČM a zakladatel TČM certifikace na Tchaj-wanu). Jejich pěstování a zpracování vychází z tradičních postupů, je ale rozšířené o vědeckou metodologii a kontrolu zaručující velmi vysokou kvalitu, účinnost a bezpečnost produktu. Jedná se zejména o uplatnění moderních metod, poznatků a testování ohledně výběru lokality, obsahu látek v půdě a vodě a čistoty pěstitelských a zpracovatelských postupů.

Ženšen pravý TaiwanTCM CHEN`20 jsou ručně vybírané a testované kořeny z jakostní třídy TaiwanTCM CHEN. Taiwan CHEN`20 jsou kořeny nejvyšší kvality. Plátky mají větší, přirozenou velikost, svými vlastnostmi, čistotou a účinností převyšují kořeny TaiwanTCM CHEN`50. Do třídy Taiwan CHEN`20 se dostává méně než 10% z celkové úrody TaiwanTCM CHEN.

Ženšen pravý TaiwanTCM CHEN`20 je:

  • šestiletý – nejvyšší věková kategorie pěstovaného ženšenu
  • upravený jako "ženšen červený" (ginseng radix rubra), tedy pařením a sušením
  • plátkovaný příčně na osu kořene
  • navažovaný v množství podle přání zákazníka

Více informací: Ženšen - vlastnosti, účinky, užívání